RSS feed

Welcome to my digital orienteering map archive!

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

CSM E3 - Žďárský potok (03/07/2022)
Sunday 3 July 2022
Škaredá jedle, KON, OOL, ČR
zkrácená
D21A
CSM E2 - Žďárský potok (02/07/2022)
Saturday 2 July 2022
Ostrý, KON, OOL, ČR
klasika
D21A
CSM E1 - Žďárský potok (01/07/2022)
Friday 1 July 2022
Pod výhledy, KON, OOL, ČR
middle
D21A
AMČR (22/06/2022)
Wednesday 22 June 2022
Řídká blana, Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, ČR
middle
D
AMČR (21/06/2022)
Tuesday 21 June 2022
Důchoďák, Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, ČR
sprint
D
ŽB Morava - Přečkovice (19/06/2022)
Sunday 19 June 2022
Kamenná, LCE, ČR
middle
D21B
ŽB Morava - Přečkovice (18/06/2022)
Saturday 18 June 2022
Přečkovice, LCE, ČR
klasika
D21B
MČR middle - finále A (2. část) (05/06/2022)
Sunday 5 June 2022
Černá Studnice, sáňkařská dráha, TJN, ČR
middle
D21A
MČR middle - finále A (1. část) (05/06/2022)
Sunday 5 June 2022
Černá Studnice, sáňkařská dráha, TJN, ČR
middle
MČR middle - kvalifikace (04/06/2022)
Saturday 4 June 2022
Černá Studnice, TJN, ČR
middle
D21A
ŽA / ČP Nejdek (22/05/2022)
Sunday 22 May 2022
Oceán, NEK, ČR
klasika
D21E
ŽA / ČP / WRE Nejdek (21/05/2022)
Saturday 21 May 2022
Roztodivná věž, NEK, ČR
middle
W21E
Veřejný závod k MČR, Praha - Stodůlky (15/05/2022)
Sunday 15 May 2022
O Chlup víc, TAP, DKP, ČR
sprint
D21
MČR sprintové štafety, Praha - Stodůlky (15/05/2022)
Sunday 15 May 2022
O Chlup, TAP, DKP, ČR
sprintové štafety
DH21 - 1. úsek
MČR sprint, Praha - Stodůlky (14/05/2022)
Saturday 14 May 2022
100doolky, TAP, DKP, ČR
sprint
D21
TC sprinty Brno (07/05/2022)
Saturday 7 May 2022
Řečkovice, TBM+ZBM, ČR
sprintové okruhy
okruh B
MSR sprintové štafety - Sliač (01/05/2022)
Sunday 1 May 2022
Kúpele Sliač, SVK
sprintové štafety
3. úsek
ČPŠ NMnM (24/04/2022)
Sunday 24 April 2022
Ochoza 22K, LPU, ČR
štafety
D21 - 3. úsek
ČPŠ NMnM (23/04/2022)
Saturday 23 April 2022
Ochoza 22S, LPU, ČR
štafety
D21 - 1. úsek
WRE sprint NMnM (23/04/2022)
Saturday 23 April 2022
Nemocka, OSN, ČR
sprint
W21E
ČP Struhařov (10/04/2022)
Sunday 10 April 2022
2 rybníky - jih, USK, ČR
middle
D21E
MČR NOB - Struhařov (09/04/2022)
Saturday 9 April 2022
2 rybníky - sever, USK, ČR
nočák
D21
CESOM E2 (03/04/2022)
Sunday 3 April 2022
Kalaštov II, Kobra Bratislava, SVK
dlhá trať
W21E
CESOM E1 (02/04/2022)
Saturday 2 April 2022
Bulkovec, Kobra Bratislava, SVK
stredná trať
W21E
CZECH O-FEST #E2 Terezín (26/03/2022)
Saturday 26 March 2022
Terezín centrum, ČSOS, ČR
sprint
D21E
CZECH O-FEST #E1 Terezín (26/03/2022)
Saturday 26 March 2022
Terezín Bastion 5, ČSOS, ČR
sprint
D21E
Jarní pohár - štafety (20/03/2022)
Sunday 20 March 2022
Kolíkovaná, PHK, ČR
štafety
D21 1. úsek